SKI EXPRESS BUS

Express Narty z Wrocławia do Czech

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Wyjazdy Świąteczne 22,23,26,29,30.12 Zapraszamy

#1 2008-02-04 17:23:15

Rafal

Administrator

8917104
Zarejestrowany: 2008-02-04
Posty: 10
Punktów :   
WWW

Czekamy na uwagi o naszych wyjazdach

Kazda uwaga jest cenna. Nie ukrywamy, że czakamy na pozytyme komentarze No a jak się trafią negatywy to postaramy się poprawić .

Offline

 

#2 2008-02-05 00:36:25

Piotr

Gość

Re: Czekamy na uwagi o naszych wyjazdach

Byłem z wami w Jańskich Łaźniach, i dla odwiedzających strone powiem jedynie ze organizacja jest świetna. Naprawde dobry autobus, sympatyczny i rezolutny człowiek od pakowania sprzetu itd., ogolnie miła obsługa i ten darmowy karnet do rozlosowania wsrod jadących. Zero napinki na ludzi jezdzacych do samego końca (co czasem zdaza sie w innych biurach- mam na mysli sytuacje gdzie wyciagi działaja do 16:00 i jak ktos przyjdzie o 16:20 bo jezdzil do samego konca do ogolnie sie na niego dra i robią złe miny:]) Polecam Interlines!

 

#3 2008-02-05 14:00:36

tommy

Gość

Re: Czekamy na uwagi o naszych wyjazdach

Jezdze w miare regularnie ze swoim 7-letnim synkiem. Zawsze mila atmosfera bez wzgledu na pogode za oknem. Szczerze polecam!

 

#4 2008-02-18 09:00:21

hellek

Gość

Re: Czekamy na uwagi o naszych wyjazdach

Mogę wszystkim spokojnie polecić wyjazdy na Express Narty z wami . Dobra organizacja, mili ludzie.

 

#5 2008-03-27 17:28:33

Szefla

Gość

Re: Czekamy na uwagi o naszych wyjazdach

Piotr napisał:

Byłem z wami w Jańskich Łaźniach, i dla odwiedzających strone powiem jedynie ze organizacja jest świetna. Naprawde dobry autobus, sympatyczny i rezolutny człowiek od pakowania sprzetu itd., ogolnie miła obsługa i ten darmowy karnet do rozlosowania wsrod jadących. Zero napinki na ludzi jezdzacych do samego końca (co czasem zdaza sie w innych biurach- mam na mysli sytuacje gdzie wyciagi działaja do 16:00 i jak ktos przyjdzie o 16:20 bo jezdzil do samego konca do ogolnie sie na niego dra i robią złe miny:]) Polecam Interlines!

No wlasnie ja z pytaniem, bo 3 razy z Wami jechalem i takiego bonusu nie bylo, czy to byla jednorazowac akcja czy jak ? Bo w sumie pomysl jak najbardziej fajny;p Ale i tak wyjazdy z Wami sa bardzo fajne...
Podzrawiam

 

#6 2008-03-28 13:27:14

Monika

Gość

Re: Czekamy na uwagi o naszych wyjazdach

Szefla napisał:

Piotr napisał:

Byłem z wami w Jańskich Łaźniach, i dla odwiedzających strone powiem jedynie ze organizacja jest świetna. Naprawde dobry autobus, sympatyczny i rezolutny człowiek od pakowania sprzetu itd., ogolnie miła obsługa i ten darmowy karnet do rozlosowania wsrod jadących. Zero napinki na ludzi jezdzacych do samego końca (co czasem zdaza sie w innych biurach- mam na mysli sytuacje gdzie wyciagi działaja do 16:00 i jak ktos przyjdzie o 16:20 bo jezdzil do samego konca do ogolnie sie na niego dra i robią złe miny:]) Polecam Interlines!

No wlasnie ja z pytaniem, bo 3 razy z Wami jechalem i takiego bonusu nie bylo, czy to byla jednorazowac akcja czy jak ? Bo w sumie pomysl jak najbardziej fajny;p Ale i tak wyjazdy z Wami sa bardzo fajne...
Podzrawiam

Szefla, były losowania. Powyżej 30 osób w Grudniu i Styczniu. Byłam świadkiem

 

#7 2009-02-05 16:01:03

Rafal

Administrator

8917104
Zarejestrowany: 2008-02-04
Posty: 10
Punktów :   
WWW

Re: Czekamy na uwagi o naszych wyjazdach

REAKTYWUJEMY FORUM  

Pozdrawiam

Offline

 

#8 2009-02-05 16:16:23

grzesiek

Gość

Re: Czekamy na uwagi o naszych wyjazdach

Polecam wyjazdy ze SKI EXPRESS - super organizacja

 

#9 2009-02-05 17:20:35

EWA

Gość

Re: Czekamy na uwagi o naszych wyjazdach

Jeżdżę z Interlines regularnie i jestem bardzo zadowolona.Bardzo miła i fachowa obsługa.Rezerwacje można składać nawet późno w nocy i dla nikogo nie jest to problem. Wiem, że nikt mnie nie ochrzani bez powodu., aż chce sie do nich wracać .Wszystko jest zorganizowane jak nalezy.Polecam wszystkim wyjazdy na narty z Interlines

 

#10 2009-02-06 15:12:06

Narciarz

Gość

Re: Czekamy na uwagi o naszych wyjazdach

Byłem już na 3 wyjazdach na expres narty z tego biura. W pełni polecam, dobra organizacja, autokar ok, a kierowca po całym dniu nart serwuje herbatkę i jakiś dobry filmik w telewizorach w autobusie. A jak się ze znajomymi zgubiliśmy i spóźniliśmy ponad 40 minut na odjazd to nikt nawet złego słowa nie powiedział. Po drodze do Czech w obu kierunkach najczęściej zaliczany jest sklep "u chinki" gdzie można kupić korony, a w drodze powrotnej zaopatrzyć się w tani alkohol. Polecam.

 

#11 2009-02-07 08:18:04

kukiel

Gość

Re: Czekamy na uwagi o naszych wyjazdach

Organizacja jest ok.Polecam

 

#12 2009-02-16 09:56:31

Junior

Gość

Re: Czekamy na uwagi o naszych wyjazdach

Polecam!

Organizacja -ok
Kierowca - ok
Ogólne wrażenie - ok

czyli generalnie zdany egzamin.

 

#13 2009-02-22 10:09:00

rodzina

Gość

Re: Czekamy na uwagi o naszych wyjazdach

Organizacja super. Wyjazd do Zieleńca na nocne jazdy udany baaardzo. Tego właśnie brakowało. Polecam.

 

#14 2009-02-22 17:52:43

Krzysiek

Gość

Re: Czekamy na uwagi o naszych wyjazdach

wszystko OK

 

#15 2009-03-06 19:20:22

Kuba

Gość

Re: Czekamy na uwagi o naszych wyjazdach

Serdecznie polecam wszystkim wyjazdy ze SKI EXPRESS BUS.
Do tej pory dwukrotnie odwiedziłem Jańskie Łaźnie i Pec pod Snieżką.
Wyjazdy wypadły bardzo pozytywnie - ciepła herbatka i dobry film, po dniu na nartach - coś pięknego
Jeśli chcesz wybrać się na Ekspres Narty to tylko z Nimi.
Pozdrawiam wszystkich i Polecam

 
SKI EXPRESS BUS www.podrozowanie.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
tarasy-egzotyczne.pl internet lachowice buldog angielski charakter