SKI EXPRESS BUS

Express Narty z Wrocławia do Czech

Ogłoszenie

Wyjazdy Świąteczne 22,23,26,29,30.12 Zapraszamy

#1 2009-12-28 00:37:49

Rafal

Administrator

8917104
Zarejestrowany: 2008-02-04
Posty: 10
Punktów :   
WWW

Jak pracują nasi kierowcy ???

No właśnie - napisz

Offline

 

#2 2010-01-16 21:07:16

narciarze_

Gość

Re: Jak pracują nasi kierowcy ???

Witamy,
..my bo nas 3 siedzi.

Wlasnie wrocilismy z wypadu do Herlikovic z dnia 16.01.2010.

Skoro ma byc opinia, to prosze bardzo:
- brak herbatki w autokarze
- brak filmu w drodze powrotnej
- ogrzewanie niemal nas ugotowalo (nie licze kolegi, ktory caly czas jechal w czapce )
- pomylil droge, z czego wyniklo male opoznienie
- zapi.....al tak, ze wrazenia byly przednie (moze to mialo zrekompensowac brak filmu)
- no i ta uderzona "budka" juz w herlikovicach

 

#3 2010-01-16 21:58:42

benedykt

Gość

Re: Jak pracują nasi kierowcy ???

tez wrociłem i:

narciarze_ napisał:

- brak herbatki w autokarze

a spytałeś kierowce czy Cie nie poczęstuje? Gościu ma przede wszystkim inne zajęcia niż podawanie herbatki.

narciarze_ napisał:

- brak filmu w drodze powrotnej

Tak, typowe podejście mieszczucha, bez telewizorka nie wytrzyma wieczoru.
A może większość ludzi chciało sobie pospać? Cisza droższa pieniędzy.

narciarze_ napisał:

- ogrzewanie niemal nas ugotowalo (nie licze kolegi, ktory caly czas jechal w czapce )

hehe...to chyba ja byłem nawet. ehehe. Ciepłość rzecz względna. Może trzeba było ściągnąć ten polar?
P.S. Zgłosiłeś to kierowcy?

narciarze_ napisał:

- pomylil droge, z czego wyniklo male opoznienie

Każdemu się zdarza. Opóźnienie spowodowane pomyleniem drogi to było jakies +5min.

narciarze_ napisał:

- zapi.....al tak, ze wrazenia byly przednie (moze to mialo zrekompensowac brak filmu)

no tak, nie jechał jak emeryt to fakt, ale przyglądałem się po raz kolejny jego jeździe
(akurat mialem sposobność jechać z tym samym kierowcą drugi raz)
Wyprzedzał. To fakt. Czasami nawet po kilka osobówek na raz. Ale! Droga była czarna,
widoczność bardzo dobra, i nikogo nie było z naprzeciwka. Przerażenie wynika głównie z
gabarytów pojazdu, mniej z jazdy.

Rozumie, że chciałbyś aby jechał 60km/h przez cały czas i aby droga trwała 2 razy dłużej?

narciarze_ napisał:

- no i ta uderzona "budka" juz w herlikovicach

?!? że niby Czesi chcieli go na siłę wcisnąć gdzieś między budką a drogą, aby tam zaparkował?
Akurat to dobrze, że facet się postawił i wymusił na nich inne miejsce. A to, że coś tam uderzył?
Twój autobus?


P.S. nie mam nic wspólnego z przewoźnikiem.

Po prostu ludzie! POLACY! nie narzekajcie tak. Jedziemy na narty!. Tak jest wiecej chętnych to jest więcej
autobusów, jak mniej to można położyć sie na 3 siedzeniach i spać. Nie odwołują wyjazdów. Autobusy są czyste i nie rozlatujące się (na poziomie).
Autobusy przyjeżdżają względnie na czas?  Tak. (a nie tak jak znajomi, na stoku pojawiają sie o godzinie 12stej, bo postój na siku, na jedzenie, na papieroska, na widoczki, bo kac...itd itp)
Staje przy kantorze abyś mógł wymienić kaskę. Staje.

Ktoś krzyczy na was? Nie.

Więcej luzu.

i 4 wyjazd gratis !

 

#4 2010-01-16 22:11:02

:-)

Gość

Re: Jak pracują nasi kierowcy ???

Ogolnie wyjazdy są naprawdę fajne, jak komuś coś nie pasuje, może pakować dupsko w samochod sam sobie jechac, ciekawe czy w aucie ktos wlaczy film, albo poda herbatke...proponuje sprawdzic... hehe. Na ekspress narty z tego biura jezdzilam juz w tamtym roku, i jezdze nadali nie mam uwag i problemow. A propo jazdy kierowcy... Mam chorobę lokomocyjna i jesli jade ze zlym kierowca ktory jezdzi agresywnie badz cos...od razy sobie haftuje... A tutaj spokojnie- bez nieprzyjemnych objawow. Pozdrawiam i jutro PEC :-)

 

#5 2010-09-22 18:38:02

Patryk Wrocław

Gość

Re: Jak pracują nasi kierowcy ???

Witam , praca kierowców jak najbardziej satysfakcjonujaca. Mi osobiście  brakuje jedynie  czasu w ktorym mozna by wrócić do autokaru i np. coś zjeść , zmienić rękawiczki itp. Przykładowo kierowca określa godzinę w której będzie w autobusie np. od 13.00 do 14.00.

 

#6 2012-02-29 08:15:03

Łukasz

Gość

Re: Jak pracują nasi kierowcy ???

Miałem wraz z dziewczyną nieprzyjemność uczestniczenia w wyjeździe do Jańskich Łaźni 26.02.2012.
Kierowca zostawił nas z nartami i w butach narciarskich i odjechał 16.33. Na uwagi współpasażerów, że nie ma wszystkich osób odpowiedział "trudno". Po długich rozmowach z facetem na infolini łaskawie autobus poczekał na nas na granicy a my dostalismy polecenie "weźcie sobie taksówkę". Dodam, że autokar odjezdżając minął nas jaszcze na parkingu, więc nie był daleko aby zawrócić.

Na moje argumenty, że autokar z wykupionym powrotem i płatnością z góry, listą osób oraz naszymi rzeczami w srodku powinien poczekać 3 min na pasażerów dostałem odpowiedż, że to nie jest wycieczka i nikt nie bedzie na nikogo czekał i mam sobie radzic sam, a ich nic nie obchodzi.

Moim zdaniem to był skandal. Nigdy jeszcze nie spotkałem sie z takim podejściem do klienta i z takim chamskim zachowaniem.

Dziękuję za miły pobyt.

Nigdy nie skorzystam wiecej i wszystkim odradzę - gratuluje zadowolonego klienta

 

#7 2012-06-28 11:54:44

Raf

Gość

Re: Jak pracują nasi kierowcy ???

Łukasz napisał:

Miałem wraz z dziewczyną nieprzyjemność uczestniczenia w wyjeździe do Jańskich Łaźni 26.02.2012.
Kierowca zostawił nas z nartami i w butach narciarskich i odjechał 16.33. Na uwagi współpasażerów, że nie ma wszystkich osób odpowiedział "trudno". Po długich rozmowach z facetem na infolini łaskawie autobus poczekał na nas na granicy a my dostalismy polecenie "weźcie sobie taksówkę". Dodam, że autokar odjezdżając minął nas jaszcze na parkingu, więc nie był daleko aby zawrócić.

Na moje argumenty, że autokar z wykupionym powrotem i płatnością z góry, listą osób oraz naszymi rzeczami w srodku powinien poczekać 3 min na pasażerów dostałem odpowiedż, że to nie jest wycieczka i nikt nie bedzie na nikogo czekał i mam sobie radzic sam, a ich nic nie obchodzi.

Moim zdaniem to był skandal. Nigdy jeszcze nie spotkałem sie z takim podejściem do klienta i z takim chamskim zachowaniem.

Dziękuję za miły pobyt.

Nigdy nie skorzystam wiecej i wszystkim odradzę - gratuluje zadowolonego klienta


Hej Łukasz - no widzisz odjechał 16:33 czyli 3 minuty po odjeździe.  Może fakt powinien sprawdzić, ale to co wiem z praktyki należy się zgłosić wcześniej - tak jak w warunkach. Jedziesz z grupą i musisz się trzymać warunków. Byłem nie raz świadkiem jak ludzie bluzgali na kierowce bo nie odjechał zgodnie z planem- Ciężko dogodzić. Masz szczęście, że poczekał na granicy. Ciekawe czy pociąg by na Ciebie poczekał hahaha. Wydaje mi się, że chamskim zachowaniem było to, że nie potrafisz liczyć się z resztą grupy. Pozdrawiam i polecam wyjazdy z tą firmą. PS Tęsknie za sezonem

 
SKI EXPRESS BUS www.podrozowanie.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Swarzędz internet lachowice buldog angielski charakter