SKI EXPRESS BUS

Express Narty z Wrocławia do Czech

Ogłoszenie

Wyjazdy Świąteczne 22,23,26,29,30.12 Zapraszamy

#16 2009-12-17 14:09:00

Ziku

Gość

Re: Czekamy na uwagi o naszych wyjazdach

polecam wyjazdy tymi autobusami, wszystko zgodnie z opisem.....ja czekam na wyjazdy na nocne wypady do zieleńca

 

#17 2010-02-06 12:02:24

elcia

Gość

Re: Czekamy na uwagi o naszych wyjazdach

Nic  dodać nic ująć . Przejrzałam opinie .Myślałam że napiszę coś nowego ,a tu od 2008 -ciągle to samo SUPER to Super tamto . Więc dokładam swoje trzy grosze. Naprawdę było bez zarzutu. Byłam  w Jańskich Łaźniach.
Autokar , jazda , -przejazd, pakowanie i powrót . Wszystko  było tak  jak należy . Dla mnie to rewelacja .
A ci spóźnialscy którzy piszą w poprzednich postach - apel do WAS !!! - nie cieszcie się ze nikt nie krzyczy tylko przychodźcie na czas . Bo właśnie dzięki temu ze wszyscy są zdyscyplinowani  -firma  może być  taka jaka jest .

Druga sprawa - strona internetowa i możliwość załatwienia sprawy . Gratuluje !  -strona czytelna ,jasna ,dostępna  że aż prowokująca . Nie planowałam jechać na narty . Czystym przypadkiem sprawdzając  pogodę narciarską - wpadła mi ich stronka .
I zadziałała - tu na czerwono , tam na zielono - ceny karnetów , pogoda na sobotę ,pogoda na niedzielę -tu kliknęłam tam wybrałam i ani sie obejrzałam jak w ciągu 30 min firma zaplanowała mi sobotę . Jeszcze jedno -to była godz. ok.18.oo
Gratuluję firmie .Gratuluję takich kierowców .

 

#18 2010-02-14 10:39:05

lukaszwum

Gość

Re: Czekamy na uwagi o naszych wyjazdach

Wszystkim gorąco polecam. Trzeba premiować dobrą robotę.
Rezerwacja raz nie zadziałała i musiałem ją zrobić jeszcze raz, ale to pierdoła.
Jechałem raz do Jańskich Łaźni raz do Szpindlerowego Młyna. Wszystko w najlepszym porządku. Kierowca jedzie super pewnie i dociera szybciej na miejsce niż mój kumpel Vectrą. W Jańskich byliśmy o 9:15 na parkingu, w Młynie o 10:15, bo zablokowała nas w pewnym momencie piaskarka nie mogąca zjechać z drogi, a potem Czesi nie chcieli nas wpuścić na parking. Kierowca załatwił to w końcu polskim sposobem .
W drodze powrotnej kierowca zatrzymuje się pod czeskim spożywczakiem i można kopić czeskie piwo.

 

#19 2011-03-04 08:46:14

sobotni

Gość

Re: Czekamy na uwagi o naszych wyjazdach

W tym roku byłem w Pecu i w Jańskich. Wszystko mi się bardzo podobało. Największy szacun dla kierowcy - ładnie wszystkich instruował gdzie mają wrzucać graty żeby wysiadanie szło efektywniej, a po południu po zjechaniu ze stoku czekała na nas herbatka z prądem (dla dzieci była normalna

Od kiedy "odkryłem" to biuro przestałem jeździć samochodem - duuuużo wygodniej w autobusie, można się zdrzemnąć spokojnie całą drogę a czas jazdy jest porównywalny z jazdą osobowym.

 
SKI EXPRESS BUS www.podrozowanie.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
amonzi.pl internet lachowice buldog angielski charakter